KIADVÁNYAINK

Az antológia a FAE-FELVIDÉKI ALKOTÓK EGYESÜLETE által kiírt CSODA hívószavú pályázatára beérkezett olyan irodalmi alkotásokat tartalmazza, amelyek elnyerték a zsűri tetszését és megfeleltek a szabályzatban felsorolt kritériumoknak.

Az antológia a FAE-FELVIDÉKI ALKOTÓK EGYESÜLETE által kiírt Híd hívószavú pályázatára beérkezett olyan irodalmi és művészeti alkotásokat tartalmazza, amelyek elnyerték a zsűri tetszését és megfeleltek a szabályzatban felsorolt kritériumoknak. Az antológiában megtalálható Egyesületünk rövid bemutatása, és pár információ individuális tagjainkról. Az...

A FAE - FELVIDÉKI ALKOTÓK EGYESÜLETE által kiadott első könyv 2022 márciusának végén jelent meg. A "Lelkemből" című verses kötet Farkas Gábor 2018-ban született verseinek válogatását tartalmazza. Ebben a kötetében kezdeti költészetét és az akkori lelki világát tárja elénk.